Świetnie rozpoczyna się dla nas weekend. Zawodnicy zespołu młodzików pokonują Sport II Perfect 3:1 (1:0).

Mecz rozpoczął się dosyć nietypowo, bowiem w barwach przeciwników brakowało jednego zawodnika, który na mecz dojechał dopiero w przerwie. Tak więc całą pierwszą połowę graliśmy w przewadze jednego zawodnika. Od samego początku przewaga naszych zawodników nie podlegała żadnej dyskusji. Już w 5 min. bramkę zdobył Krzysztof Kapuścik. Przypomniał się nam poprzedni przegrany mecz ze Startem Brzeziny, w którym równie szybko wyszliśmy na prowadzenie, by ostatecznie przegrać. Tym razem młodzicy Zawiszy nie zamierzali spuszczać z tonu. Stworzyliśmy sobie co najmniej kilka znakomitych sytuacji bramkowych, jednak piłka nie chciała trafić do siatki. Słupki i poprzeczkę obijali m.in. Jakub Ciećwierz, Krzysztof Kapuścik, Patryk Kubas czy też Michał Koszowski. Kilkukrotnie szczęśliwie interweniował również golkiper przyjezdnych. Ostatecznie więcej bramek w pierwszej odsłonie już nie padło. Druga część spotkania rozpoczęliśmy równie udanie. Po ładnej akcji bramkę zdobył Jakub Ciećwierz. Chwilę później jedna z pierwszych groźniejszych akcji gości kończy się trafieniem kontaktowym. Na szczęście nie podłamało to naszych graczy. W 49 min. piłkę wyprowadził Kapuścik, zagrał do Koszowskiego a ten pięknym strzałem lewą nogą ustalił wynik spotkania. W końcówce mieliśmy jeszcze dwie dobre okazje, ale niecelnie uderzali Kubas i Kapuścik.

Zawisza Rzgów 2004 - Sport II Perfect Łódź 2004 3:1 (1:0)

Bramki dla Zawiszy: Krzysztof Kapuścik 5', Jakub Ciećwierz 36', Michał Koszowski 49'

Skład: Słoń - Kapuścik, Strycharski, Kubas, M. Koszowski, Nowak, Jędrzejczak, Ciećwierz, Michalak, Bończak