Udanie rundę jesienną zakończyła nasza drużyna Młodzików. Podopieczni Michała Osińskiego w meczu 9. kolejki pokonali dzisiaj AMII Łódź 8:1 (4:0).

Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie, nie minęło kilka chwil meczu a już prowadziliśmy 1-0. Kolejne minuty przynosiły kolejne bramki, a drużyna gości nie potrafiła zbyt często przedostawać się pod naszą bramkę. Bardzo dobrze grali nasi obrońcy, a jeśli już gospodarzom udało się stworzyć jakąś groźną sytuację i zbliżyć się do naszego pola karnego na posterunku był nasz bramkarz. W drugiej połowie udało się zdobyć podobną ilość bramek, a gospodarze byli w stanie odpowiedzieć tylko bramką honorową. Łupem bramkowym podzielili się Piotr Nowak (dwie), Bartosz Lewko, Krzysztof Kapuścik, Mikołaj Słoń, Adam Dudko, Damian Zaniewicz oraz Patryk Kubas. Okazałe zwycięstwo bardzo cieszy. Teraz przed naszymi zawodnikami kilka tygodni mniej intensywnych treningów, po których zaczną się już właściwe przygotowania do rundy wiosennej.

AMII Łódź 2004 - Zawisza Rzgów 2004 1:8 (0:4)

Bramki dla Zawiszy: Piotr Nowak (dwie), Bartosz Lewko, Krzysztof Kapuścik, Mikołaj Słoń, Adam Dudko, Damian Zaniewicz, Patryk Kubas

Skład: O. Manowski - Zaniewicz, M. Koszowski, Strycharski, Nowak, Dudko, Jędrzejczak, Defiński, Słoń, Lewko, Kapuścik, Kubas