W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi zawodnicy, ponieśli porażkę z rezerwami GKS-u Bełchatów. Głównie złożonych z zawodników występujących w Ekstraklasie. Mimo tej porażki Zawisza zachował pierwsze miejsce w tabeli i zastał mistrzem jesieni. Mecz został rozegrany na głównej płycie boiska przy ulicy Sportowej.

Pierwsza połowa to dominacja zawodników z Bełchatowa, i to oni zdołali szybko strzelić dwie bramki. Zawisza był bliski strzelenia kontaktowego gole ,ale ostatecznie  Tomasz Bogołębski nie trafił w futbolówkę.

W drugiej połowie pojedynek się wyrównał, nasi zawodnicy starali się odrobić straty. U dało się im to w doliczonym czasie gry, bramkę  kontaktową zdobył Michał Osiński. Po tym Zawisza przeszedł do ofensywy, to wykorzystali zawodnicy GKS-u strzelając trzecią bramkę i ustalają wynik meczu.

Rezerwy naszego zespołu ostatni swój mecz rozegrały w Pabianicach z PTC. Mecz zakończył się remisem 0:0. Zespół Roberta Świerczyńskiego zakończył rundę na miejscu z dorobkiem 22 punktów.

17 kolejka - 16 listopada 2014 r., godz. 12:00

GKS II Bełchatów - Zawisza Rzgów 3:1 (2:0)

bramki : Paweł Zięba 11., Alexis Norambuena 25., 90+4 - Michał Osiński 90+3

Zawisza : Pasiński – Tonn, Polit, Nawrocki, Osiński – Kubiak (86′ Różalski), Skupiński, Bogołębski, Wałęski (62′ Mielczarek) – Chmielewski (80′ Marcioch), Kurstak (62′ Sulikowski).

GKS II Bełchatów : Lenarcik – Norambuena, Sawala, Flis, Szymorek – Baran, Witasik (63′ Kondracki) – Zięba (55′ Flaszka), Wacławczyk (76′ Sitarz), Bartosiak (78′ Stolarczyk) – Turkovs.