2010

W turnieju Czaplandia CUP 2019 zawodnicy rocznika 2010 wznieśli puchar za okazałe zwycięstwo!

Wczoraj na obiekcie ChKS – u został rozegrany turniej „CZAPLANDIA CUP 2019”. W zawodach wystąpiło 7 drużyn, które rozegrały zawody w systemie ligowym, czyli „każdy z każdym”. Niezwykle gorąca aura w tym dniu, nie była straszna naszym zawodnikom.

Zawisza odniósł wysokie zwycięstwa z: Jagiellonią Tuszyn 6:1, Andrespolią Wiśniowa Góra 5:1, Widzewem Łódź (S. Chałaśkiewicza) 4:1, Football Academy 8:1, Widokiem Skierniewice 10:0. Zaś w jednym meczu zremisował z inną drużyną Widzewa Łódź 4:4.

Zważywszy, że Zawisza i Widzew zdobyli po równą ilość punktów – nasz trener, jak i trener przeciwników zdecydowali rozegrać dodatkowy mecz, aby w bezpośrednim pojedynku wyłonić zwycięzcę. W finale nasz zawodnik Szymon Rózga strzelił trzy gole, zaś przeciwnicy żadnego i zwycięstwo w całym turnieju stała się faktem.

Udało się wreszcie przełamać passę drugich miejsc. W tym miejscu przypominamy, że w tym roku nasza drużyna wystąpiła wcześniej w 3 turniejach, gdzie…
… nie przegrała żadnego spotkania!!! … a mimo wszystko musiała zadowolić się jedynie drugimi miejscami. Dwie porażki rzutami karnymi w finałach i jedno drugie miejsce w systemie ligowym.

Wracając do sobotniego turnieju, puchar za pierwsze miejsce nie był jedyną zdobyczą naszych zawodników. Marcel Łuczak dostał statuetkę dla Najwszechstronniejszego zawodnika turnieju, Szymon Rózga został Królem Strzelców turnieju (aż 24 bramki), zaś Najlepszym zawodnikiem całego turnieju wybrano Karola Nowakowskiego.

Oczywiście zwycięstwo w zawodach oraz nagrody indywidualne nie miały by miejsca, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu. Zawiszę Rzgów 2010 reprezentowali: Maciek Pietraszczyk, Franek Kardas, Marcel Łuczak, Wiktor Nowak, Wiktor Kopcik, Karol Nowakowski, Mateusz Sobierajski, Miłosz Kaliszewski, Kacper Pietrasik, Olek Kubas, Bartek Cybulski i Szymon Rózga.


Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy