Zapraszamy do zapoznania się ze wstępnymi terminarzami wszystkich grup młodzieżowych Zawiszy.

Dokładne terminy spotkań w Rzgowie będą ustalone w ciągu najbliższych dni. Jako pierwsi rozgrywki zainaugurują zawodnicy z grupy C2 Trampkarz (rocznik 2004/05), którzy zagrają u siebie z LKS Gałkówek w weekend 2/3 września. Łącznie podopiecznych Roberta Górskiego czeka 11 meczów, rundę jesienną zakończymy wyjazdowym pojedynkiem z GKS Bedlno 11 lub 12 listopada.

Tytułu mistrzowskiego w klasie D2 Młodzik będą bronić zawodnicy z rocznika 2006/07. Nowy sezon to zupełnie nowe zasady, zawodnicy Marcina Sikorskiego będą grali na boisku o większych wymiarach, a liczba graczy wzrośnie z 7 do 9. W grupie zagramy m.in. z pierwszym zespołem UKS SMS Łódź, dlatego też z pewnością czeka nas wymagający sezon. Inauguracja odbędzie się 9 lub 10 września na własnym boisku, a naszym rywalem będzie Kolejarz Łódź. W sumie młodziki rozegrają 9 serii gier, ostatni mecz odbędzie się 4 lub 5 listopada w Bychlewie, gdzie zmierzymy się z miejscową Jutrzenką.

Sezon 2017/18 jest pierwszym, w którym gracze z rocznika 2008 wystąpią w rozgrywkach ligowych. W pierwszej części tego roku podopieczni Roberta Górskiego grali już w turniejach organizowanych przez ŁZPN, jednak smak ligowej rywalizacji to zupełnie coś innego. Podobnie jak w przypadku zespołu młodzików inauguracja jest zaplanowana na weekend 9/10 września w Rzgowie, naszym rywalem będzie Jutrzenka Bychlew. Rundę jesienną zakończymy wyjazdowym meczem z Pogonią Zduńska Wola 4 lub 5 listopada.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak również i w tym, w turniejach organizowanych przez ŁZPN brać będzie udział zespół Żaków z rocznika 2009/10. W obecnej kampanii Zawiszę będą jednak reprezentować aż dwa zespoły. W chwili obecnej nie znamy jeszcze ani podziału na grupy, ani terminów zawodów, są one w trakcie opracowywania przez ŁZPN.